20°
arama
DUY Anasayfa arrow-right Duy arrow-right Kültür Sanat
KÜLTÜR SANATTA BU AY

Tarih: 17 October 2021 Sunday - 17 October 2021 Sunday

SİNEMA

Yeniden Sinematek - Yaban Çilekleri

`Yaban Çilekleri` adlı film 17 Ekim 2021 akşamı saat 19.00'da İzmir Sanat'ta...

KÜLTÜR SANAT ETKİNLİĞİDİR


Tarih: 04 October 2021 Monday - 19 October 2021 Tuesday

KONSER

Murat Sincer ile Türk Halk Müziği Konserleri

Murat Sincer ile Türk Halk Müziği Konserleri 04 - 19 Ekim 2021 tarihleri arasında İlçelerde Etkinlik Alanları'nda...

KÜLTÜR SANAT ETKİNLİĞİDİR


Tarih: 29 September 2021 Wednesday - 21 October 2021 Thursday

KONSER

Mahalle Konserleri Eylül - Ekim 2021

29 Eylül - 21 Ekim tarihlerinde ilçelerimizde etkinlik alanlarında konserler var.

Başlangıç saati 20.00

KÜLTÜR SANAT ETKİNLİĞİDİR


Tarih: 07 September 2021 Tuesday - 12 November 2021 Friday

SERGİ

BACK TO IZMIR

BACK TO IZMIR Sergisi 7 Eylül'de Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde Kapılarını Açıyor! Rafet Arslan'ın küratörlüğünü üstlendiği sergi 7 Eylül - 12 Kasım 2021 tarihleri arasında izleyiciye açık olacak.

KÜLTÜR SANAT ETKİNLİĞİDİR


Tarih: 23 June 2021 Wednesday - 31 December 2021 Friday

SERGİ

Yıldız Sineması Sergisi

Yıldız Sineması `Loca Memuru Yoksa Zili Çalınız` başlıklı sergiyle sinemayı İzmirlilerle yeniden buluşturuyor.

KÜLTÜR SANAT ETKİNLİĞİDİR


Tarih: 26 April 2021 Monday - 01 September 2022 Thursday

DİĞER

Cumhuriyetimizin 100.Yıl Marşı Şiir ve Beste Yarışması

İzmir Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılında "100. Yıl Marşı Şiir ve Beste Yarışması" düzenliyor.

KÜLTÜR SANAT ETKİNLİĞİDİR


Tarih: 17 October 2021 Sunday - 12 November 2021 Friday

Yarışma

İFOD 1. Yusuf Tuvi Kupası "Yaşamın Rengi" Fotoğraf Yarışması

Son Katılım Tarihi: 12 Kasım 2021 Yer: Online Platform

İZMİR ETKİNLİĞİDİR


Tarih: 17 October 2021 Sunday - 11 January 2022 Tuesday

Fotoğraf Sergisi

Fotosel Selçuklu Fotoğraf Sanatı Derneği 2021 Online Fotoğraf Sergisi

Tarih: 11 Ocak 2021 - 11 Ocak 2022 Yer: Online Platform

İZMİR ETKİNLİĞİDİR


Tarih: 17 October 2021 Sunday - 31 December 2021 Friday

Yarışma

Oyun Yazma Yarışması: Cumhuriyetin 100. Yılında Kadın - Online

Başvuru Tarihi: 22 Şubat - 31 Aralık 2021 Yer: Online Platform

İZMİR ETKİNLİĞİDİR